Zimowe szaleństwo na stoku narciarskim

Jazda na nartach to sport odpowiedni dla osób w każdym wieku. Naukę jazdy mogą rozpocząć już kilkuletnie szkraby, oczywiście pod czujnym okiem rodziców lub doświadczonego instruktora. Jazda na nartach to jeden z najbardziej popularnych sportów w Polsce. Wynika to z faktu, że południe naszego kraju posiada liczne pasma górskie, na których umiejscowione są dziesiątki stoków.

Jakie miejsce wybrać na zimowy wypoczynek na nartach? Z pośród wielu interesujących regionów z pewnością warto zastanowić się nad Podhalem – majestatyczna panorama Tatr oraz oryginalny folklor sprawią, że zakochamy się w tej okolicy na zawsze.

Bukowina, Zakopane, Murzasichle…

Wśród wielu interesujących miast na Podhalu zazwyczaj wymienia się Zakopane, zwane też zimową stolicą Polski. Niewątpliwe zalety Zakopanego giną jednak we wszechobecnym hałasie oraz tłumie turystów. Nie jest to miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Jeśli chcemy wypocząć powinniśmy wybrać Bukowinę, która oferuje nie tylko komfortowe zaplecze turystyczne, ale i wiele atrakcji.
Bukowina ma specjalną ofertę dla narciarzy – w obrębie miasta funkcjonuje kilkanaście stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki temu każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.
Jeśli szukasz wygodnego noclegu: sprawdź naszą ofertę – willa Bukowina.wycieczkiwycieczkiZimowe szaleństwo na stoku narciarskim, wycieczki, wycieczki, podróżeZimowe szaleństwo na stoku narciarskim, wycieczki, wycieczki, podróże

Posty powiązane