Jak wspomóc codzienne działanie małych i średnich firm?

Codzienność polskich przedsiębiorców, prowadzących małe i średnie firmy, to przede wszystkim produkcja, dostawa, wystawianie faktur, obliczanie zysków i strat. Koniecznie jest biegłe obsługiwanie się konkretnymi programami komputerowymi, aby móc samodzielnie, czy wraz z upoważnionymi osobami, zajmować się tym ogromem pracy. Niestety, najczęściej niewielkie firmy nie posiadają dostatecznych środków na zatrudnianie księgowych, dlatego w kwestiach podatkowych radzą się one zewnętrznych firm. Na szczęście od kilku lat możliwa jest alternatywa – producenci oprogramowania stworzyli rozwiązanie dla właścicieli małych i średnich firm.

Nowoczesne rozwiązania w firmie!

Oprogramowanie takie jak Comarch CDN Optima to przede wszystkim możliwość znacznego przyspieszenia pracy w konkretnych obszarach działania. Oprogramowanie to daje możliwość raportowania oraz tworzenia analiz z wybranych zagadnień, dodatkowo usprawnia też wszelkie zagadnienia księgowe. Nie ma już konieczności zlecania zadań do zewnętrznych biur rachunkowych. Oprogramowanie pozwala także na zarządzanie sklepem internetowym i stanami magazynowymi w sklepie. W razie potrzeby system wskaże niskie wartości produktów, przez co przedsiębiorca może od razu zareagować i uzupełnić braki.
Niewątpliwym ułatwieniem dla przedsiębiorcy jest również szansa skorzystania z oprogramowania w wersji mobilnej. Produkt dostępny jest na komputery stacjonarne oraz urządzenia takie jak tablet, telefony komórkowe. W przypadku pierwszego rozwiązania oprogramowanie jest instalowane na określonej liczbie komputerów. Kiedy klient decyduje się na kupno wersji mobilnej wystarczy, że opłaca on miesięczny abonament, dzięki czemu zyskuje on dostęp do konkretnych modułów wybranych przez siebie. Abonament opłacany jest co miesiąc. Użytkownik może korzystać z danych umieszczonych w wirtualnej chmurze.

Posty powiązane