Weekend w Bukowinie Tatrzańskiej

Weekend jest czasem, gdzie większość osób ma wolne i czas ten może poświęcić na zasłużony odpoczynek. Warto więc wybrać się w miejsce, gdzie można spędzić czas na łonie natury w sposób aktywny. Jednym z najpopularniejszych miejsc jest Bukowina Tatrzańska.

Dlaczego nocować w Willi Majerczyk?

Wielu przyjezdnych wybiera willamajerczyk.com jako swoje upragnione miejsce noclegowe. W okolicy tej willi przebiega 46 tras turystycznych, do centrum Zakopanego jest jedynie 12 km. Miłośnicy szusowania na nartach również znajdzie coś dla siebie. W pobliżu obiektu można wybierać w 21 trasach narciarskich, o różnym stopniu trudności.

 

Poza atrakcjami narciarskimi, w bliskiej okolicy jest pełno pięknych miejsc, które warto odwiedzić. Tak się składa, iż Willa Majerczyk znajduje się w centrum najpiękniejszego miejsca w kraju. Niezależnie od pory roku można podziwiać piękne widoki górskich stoków, gdzie można dostrzec, jak pięknym geologicznie tworem są Tatry. Widoki można podziwiać także z wyższej perspektywy, podróżując rozlicznymi wyciągami.

Posty powiązane

grille ogrodowe profesjonalne tarasowa poduszka grill na węgiel