Szlachetne kamienie w naszym życiu

Każdy z nas posiada swój znak zodiaku, kolor, drzewo, również kamień szlachetny przypisany do daty urodzenia. Otaczanie się przedmiotami zgodnymi z naszą datą urodzenia oraz korzystanie z nich na co dzień z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze życie i sprawi, że stanie się ono bardziej harmonijne. Noszenie przy sobie konkretnego kamienia odbije się pozytywnie na naszym zdrowiu, wpłynie na podejmowane decyzje. Poniżej kilka przykładowych kamieni dla konkretnych znaków zodiaku.

Mądrość, spokój i rozwaga – szafir w życiu Byków

Szafir to piękny, niebieski kamień szlachetny, utożsamiany z osobami urodzonymi pomiędzy 22.04 a 12.05 dniem roku.

Kamień ten związany jest również z planetą Merkury, która uważana jest za planetę dodającą mądrości, intelektu, życiowej energii. Posiadanie szafiru z pewnością wpłynie na życie osób urodzonych w określonym przedziale czasu – pozwoli na podejmowanie bardziej przemyślanych decyzji, większe skupienie, możliwość efektywniejszej pracy. Niezwykle ważne jest też, że szafir wpłynie na nasze samopoczucie: wspomoże przy wyciszeniu, będzie lekiem na skołatane nerwy. Szafiry przepięknie wyglądają jako ozdoba – każda kobieta spod znaku Byka z pewnością to zauważy!

Miłość, szczęście – szmaragd

Osoby urodzone pomiędzy 11-30.07 sprzyja szczęście! Wszystko za sprawą opiekuńczej aury Wenus oraz szmaragdu, który utożsamiany jest z tą planetą. Osoby pozostające pod opieką tego kamienia nie mogą narzekać na brak powodzenia – ich urok osobisty sprawia, że nigdy nie cierpią na brak adoratorów czy adoratorek. Szmaragd wpływa także na kontakty z innymi: sprzyja zawieraniu przyjaźni. Więcej o szlachetnych kamieniach i ich wpływie na nasze samopoczucie i życie znajdziesz na Parasferze. Znajdziesz tam również specjalistki od wróżenia – wróżka na telefon w portalu ezoterycznym Parasfera.pl.

Posty powiązane