Ślub i wesele – najważniejszy dzień w naszym życiu!

Zmiana stany cywilnego to niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu każdego z nas. Przysięgając przed sobą wierność i miłość jesteśmy pełni nadziei na to, aby wspólne życie było pozbawione trosk oraz problemów.
Zaplanowanie tego szczególnego dnia często staje się jednak prawdziwym problemem – wszystko za sprawą piętrzących się problemów i wymagań otoczenia. Jak zaplanować ślub swoich marzeń i przeżyć ten dzień tak, aby pozytywne wspomnienia towarzyszyły nam na długo?

Zgranie terminów, zarezerwowanie sali…

Najistotniejsze jest zaplanowanie daty ślubu i rezerwacja terminu w kościele czy USC. Od tego możemy rozpocząć przygotowania. Potwierdzenie terminu pozwoli zająć się również istotnym zagadnieniem, jakim jest wynajem odpowiedniej sali weselnej. Co ciekawe – obecnie nie ma już obowiązku organizacji hucznych wesel przez parę młodą. Wiele młodych ludzi decyduje się a skromne, ale i uroczyste spotkanie w gronie rodziny w restauracji. Na szczęście większość lokali umożliwia realizowanie wesele zarówno hucznych, jak i tych mniejszych, kameralnych. Co oferują właściciele sal weselnych?
Pierwszą możliwością jest zorganizowanie obiadu weselnego na 15-20 osób. Taka impreza trwa od popołudnia do wieczora, do konkretnej godziny. Podczas przyjęcia z głośników sączy się przyjemna muzyka a goście weselni bawią się w niewielkiej salce przeznaczonej tylko dla nich. W przypadku dużych wesel udostępniane są pojemne sale balowe, dostosowane na przyjęcie kilkudziesięciu gości. W czasie dużych imprez gra zamówiony zespół muzyczny, możliwe jest też urządzenie kącika tematycznego dla dzieci. Oba rodzaje imprezy są obsługiwane przez profesjonalnych kelnerów i kelnerki. Menu weselne jest ustalane wcześniej.
Szukając idealnej sali weselnej warto zwrócić uwagę na hotel Lord w Warszawie. To piękne miejsce z pewnością będzie idealną lokalizacją do zorganizowania niezapomnianego wesela.

Posty powiązane