Salon w ogrodzie – teraz to możliwe!

Latem w ogrodzie spędzamy większość wolnego czasu – odpoczywamy po stresującym, pełnym zawodowych wyzwań tygodniu, rozkoszujemy się promieniami słońca, oddajemy się ulubionym rozrywkom. Bardzo często przenosimy rodzinne imprezy i towarzyskie spotkania z zimnych murów domu właśnie do ogrodu. Czy ogród i taras mogą dorównywać wygodą salonowi i stwarzać sprzyjające warunki do ugoszczenia bliskich? Oczywiście, że tak!

Salon pod chmurką

Podstawą funkcjonalnej ogrodowej aranżacji są meble ogrodowe. Producenci nowoczesnego wyposażenia outdoorowego proponują  modele dużo bardziej ciekawe niż standardowe ławki i stoły z drewna. W modnych kompozycjach, które możemy podziwiać na portalach internetowych i na łamach pism poświęconych stylizacji wnętrz i ogrodów, królują oryginalne i eleganckie modele przypominające salonowe komplety wypoczynkowe. Jedną z najciekawszych propozycji są sofy modułowe. Co je wyróżnia na tle innych, zwyczajnych mebli? Przede wszystkim niezwykła elegancja i multum możliwości kreatywnej zabawy przestrzenią. Sofy składają się z kilku elementów, które można dowolnie ze sobą łączyć. Intuicyjny montaż i lekka konstrukcja sprawiają, że w dowolnej chwili możesz dostosować meble do potrzeb – kilka prostych ruchów zmieni dwuosobową kanapę w rozłożysty narożnik, który stanie się centrum garden party.

Piękne meble niezależnie od pogody

Nowoczesne komplety wypoczynkowe dedykowane ogrodom tworzone są z materiałów odpornych na działanie wilgoci, promieniowania UV i skrajnych temperatur. Na stronie gardenspace.pl dostępne są modele, które mimo niesprzyjającej aury zachowają nieskazitelny wygląd i subtelny urok na długie lata.

Posty powiązane