Prezenty dla mężczyzny

Każda kobieta wie, że kupienie dobrego prezentu mężczyźnie jest nie lada wyzwaniem. Dotyczy to nawet tych panów, którzy są bliscy i wydawałoby się, że dobrze znani. Wśród najczęściej kupowanych prezentów wymieniane są skarpetki i krawaty. Nie są to szczególnie wyszukane ani oryginalne podarunki. Jakie ciekawsze rzeczy można sprezentować mężczyźnie?

Dla fana technologii

Wielu panów interesuje się nowoczesnymi technologiami i lubi spędzać czas przed ekranem komputera. Ucieszy ich więc zapewne drobny technologiczny gadżet. Może to być na przykład pendrive.
Zwykła pamięć przenośna jest jednak trochę zbyt banalna. Dobrym pomysłem może być natomiast pendrive z nadrukiem. Można na nim nadrukować dowolny napis, na przykład krótkie życzenia lub logo. Obdarowany będzie mógł wówczas pochwalić się oryginalnym nośnikiem pamięci i być pewien, że z niczyim go nie pomyli.
Na rynku jest też wiele pamięci przenośnych o ciekawych kształtach, na przykład klocka lego czy zwierzątka. Może któryś z nich dobrze będzie pasował do obdarowywanego?

Przeżycia

Coraz większą popularnością cieszą się „przeżycia” kupowane na prezent. Jak można kupić przeżycie?
Wiele firm oferuje specjalne kupony, które wręczamy jubilatowi, a ten później je wykorzystuje. Może się na nich znaleźć skok ze spadochronem, udział w wyścigach samochodowych czy masaż gorącą czekoladą.
Jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować lubi ekstremalne przeżycia, kup dla niego kupon na spływ kajakowy czy skok na bungee. Dla mniej śmiałych dobrym pomysłem może być degustacja wina lub piwa czy jazda na gokartach.

Uniwersalnie

Prezentem, który zawsze się sprawdzi jest ciekawa książka lub dobry film. Książkę warto dobrać do zainteresowań jubilata. Być może kiedyś wspominał, że chętnie przeczytałby jakąś pozycję, ale do tej pory jej nie nabył?
Jeśli dobrze znamy obdarowywanego, wiemy też zapewne, jakie filmy lubi. W internecie istnieje kilka stron, które podpowiadają, jakie tytuły mogą się spodobać na podstawie wcześniej ocenionych filmów. Być może jubilat także ma konto na takiej stronie i możliwe będzie podejrzenie, jakie gatunki ocenia najwyżej i jakich aktorów lubi.

Jedzenie

Duża grupa mężczyzn lubi dobrze zjeść. Jedzenie może być zatem także dobrym pomysłem na prezent. Zaproszenie do restauracji albo przygotowanie ulubionego dania na pewno zachwyci niejednego łasucha.
Jubilat jest wielbicielem słodyczy? Pewnie więc ucieszy się z urodzinowego tortu. Możesz wykonać go własnoręcznie i pięknie udekorować.
Kupując prezent dla mężczyzny nie musimy wybierać jedynie między krawatem i skarpetkami. Rzeczy, które możemy sprezentować panom jest dużo więcej. Pendrive z nadrukiem to świetny pomysł dla miłośnika technologii. Pyszny tort lub stek zachwyci podniebienie smakosza. Zawsze możemy się także zdecydować na uniwersalny prezent – oskarowy film czy dobrą książkę. Jeśli nie chcemy natomiast podarować niczego materialnego, zakupmy kupon na jakieś przeżycie – jazdę luksusowym samochodem, kurs nurkowania czy masaż relaksacyjny.
Artykuł przygotowany we współpracy z Pola Studio

Posty powiązane