Podnoś kwalifikacje zawodowe nowocześnie!

Współcześnie każdy z nas wie, jak ważne jest podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych oraz dbanie o własny rozwój. Do niedawna podnoszenie kwalifikacji było wyznacznikiem przyszłego awansu. Współcześnie niestety proces ten jest niezbędny do tego, aby utrzymać dotychczasowe stanowisko.
Jeszcze niedawno Polacy mogli korzystać z dość wąskiego wachlarza możliwości związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Zazwyczaj były to placówki kształcenia ustawicznego dla dorosłych lub też prywatne szkolenia, organizowane najczęściej przez pracodawców. Niestety, nie każdy pracodawca dba w ten sposób o swoich pracowników. Co mają zrobić osoby, nie mające takich możliwości? Gdzie szukać wartościowych materiałów?
Nowością na polskim rynku są platformy e-learningowe. To nowoczesne rozwiązania, które przywędrowały do nas z zachodu. Platformy funkcjonują w sieci i zrzeszają coraz większe grono użytkowników. Co warto o nich wiedzieć, jak z nich korzystać?

Bądź aktywnym użytkownikiem platformy!

Użytkownikiem platformy może zostać każdy, kto dokona rejestracji na portalu. Koniecznie jest podanie swoich danych osobowych oraz adresu kontaktowego (najczęściej jest to adres e-mailowy). Rejestracja zakończona zostaje wraz z potwierdzeniem i autoryzacją konta. Od tego momentu możliwe jest korzystanie z materiałów zamieszczonych na platformach. Czego one dotyczą?
Platformy oferują najczęściej możliwość korzystania z kursów dotyczących programów graficznych czy projektowych. Są to profesjonalne poradniki, które na zróżnicowanych poziomach tłumaczą kolejne funkcje oraz działanie i możliwości konkretnych produktów. Kursy 3ds Max na CGWisdom uważane są obecnie za jedne z najlepszych oferowanych na polskim rynku.
Aby wejść w posiadanie interesujących nas materiałów musimy dodać je do wirtualnego koszyka i zapłacić za nie. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty materiały są na stałe przypisywane do naszego konta.

Posty powiązane

hliníkové pergoly solárne svietidlá záhradné zahradne lampy solarne