Podłoga interaktywna produktem przyszłości?

Nie każdy wie, iż stosunkowo niedawno na terenie Polski stworzono w pełni zintegrowany system multimedialny, który ma służyć przede wszystkim do zabaw oraz rozwoju wyobraźni każdego dziecka. Inaczej mówiąc – podłoga interaktywna, bowiem tak właśnie się nazywa – ma na celu wyświetlać obraz oraz emitować głos, jednocześnie zapewniając różnorodne zabawy dla dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym za sprawą różnorodnych pakietów, które dostosowuje się odpowiednio do placówek szkolnych oraz grup wiekowych, które mają stosować tenże produkt.

Podłoga interaktywna w miejscach publicznych

Podłoga multimedialna świetnie rozwija zmysł spostrzegawczości oraz umożliwia skracanie czasu reakcji. „Magiczny Dywan” oddziałuje na wyobraźnię dzieci, które za jego sprawą przenoszą się w inny świat. Podłogę interaktywną stosuje się między innymi w placówkach edukacyjnych – żłobkach, przedszkolach, bądź szkołach podstawowych i gimnazjach – jak również i w miejscach publicznych, restauracjach, hotelach, galeriach handlowych. Lokalizacja ich zastosowania jest uzależniona jedynie od wyobraźni osoby kupującej.

Duży wybór pakietów edukacyjnych

Istnieje możliwość doboru pakietów edukacyjnych według miejsca zastosowania. Wśród nich jest w sumie aż trzy wersje, a dodatkowo rozszerzenia o pakiet języka angielskiego, bądź inne gry.
Do pakietów zalicza się:
– pakiet Funtronic FUN (dla żłobków, przedszkoli i klas kształcenia zintegrowanego);
– pakiet EDU (dla szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych);
– pakiet REW (dla zajęć rehabilitacyjno-edukacyjnych).

Bogate treści reklamowe

Multimedialna podłoga jest wyposażona w różnorodne ćwiczenia, jak również i gry. Dodatkowo można przebierać bazie animacji na podstawie wersji 2D oraz 3D, z których z chęcią korzystają wszystkie dzieci. Dodatkowo podłogą interaktywną steruje się za pomocą pilota, który jest dołączony do produktu. „Magiczny Dywan” posiada projektor – zawiesza się go nad podłożem, a następnie kieruje obraz na podłogę.

Podłoga interaktywna, która spełnia wszelkie normy

Warto napomnieć, iż „Magiczny Dywan” jest zgodny ze wszelkimi dyrektywami Ministerstwa Edukacji Narodowej, które dotyczą między innymi kwestię bezpieczeństwa dzieci. Podłoga nie posiada jakichkolwiek materiałów oraz elementów, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla dzieci korzystających z niej.
Jeżeli istnieje takowa wola, każdy właściciel podłogi interaktywnej ma możliwość poszerzenia jej o kolejny pakiet, który uczy języka angielskiego, bądź inne gry, wykraczające poza podstawę produktu.
Podłogi interaktywne znajdziesz w ofercie sklepu masteredukacja.pl

Posty powiązane

solarne svietidla do zahrady solárne svietidlá záhradné zahradne lampy solarne