Pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców bez stresu

Ślub i wesele to wspaniałe wydarzenie, wiąże się jednak z kilkoma mniej lub bardziej stresującymi Młodą Parę sytuacjami. Jedną z nich jest pierwszy taniec, który w wykonaniu Młodej Pary inauguruje weselną zabawę taneczną. Jest to nieodłączny element każdego wesela, i nie można wymówić się od zatańczenia pierwszego tańca, pomimo, iż wszystkie pary oczu zwrócone są na Młodych.
Łatwiej jest, gdy w okresie narzeczeństwa przyszła Para Młoda odwiedzała dyskoteki i miała okazję dopasować się oraz przećwiczyć różne rodzaje tańców. W jeszcze lepszej sytuacji są te Pary, które skorzystały z nauki w szkole tańca i zdążyły się pod fachowym okiem przygotować na tą okoliczność. Problem jest wtedy, gdy Młodzi nie przygotowali się do odegrania tej roli. Pozostaje im wtedy improwizacja i opanowanie tremy. W takiej sytuacji bezpiecznie będzie wybrać ulubioną piosenkę, najlepiej w powolnym rytmie i spokojnie ją zatańczyć, patrząc sobie nawzajem z ufnością w oczy i nie spoglądając na obserwujących ich gości. Na pewno będzie romantycznie, naturalnie i szczerze, co z pewnością spodoba się gościom i dostarczy im wielu wzruszeń.
Innym sytuacją bardzo emocjonalną i wymagającą przygotowania się, jest złożenie podziękowań dla rodziców. Podziękowania, jako wyraz wdzięczności za miłość i trud wychowania, są szczególnie ważne dla mamy i taty, jak też dla ich dzieci. Stanowią przedstawienie w słowach swych uczuć w okoliczności nietypowej, przy zgromadzonych gościach weselnych. Dlatego ich wcześniejsze przygotowanie zmniejszy tremę i  chociaż żadne, nawet najlepiej dobrane słowa nie oddadzą w pełni ogromu wdzięczności rodzicom, to z pewnością wzruszą  ich i będą dla nich niezapomnianym momentem. Panna Młoda ma też szczególną okazję do złożenia dodatkowych podziękowań swojemu tacie, który dzielnie i ze wzruszeniem prowadził swą córkę do ołtarza, mocno przeżywając zbliżający się moment przekazania jej przyszłemu mężowi.
Miłym dodatkiem do podziękowań mogą być pamiątki z ślubu i wesela. Może to być film z dodatkową narracją przedstawiającą krótką historię rodzinną z okresu dzieciństwa lub też album z fotografiami. Na pewno rodzicom spodoba się voucher na kolację w dobrej restauracji lub zabiegi SPA. Mogą być także bilety do teatru lub kina. Nie można zapomnieć o kwiatach, które w sposób niezawodny podkreślą wagę złożonych podziękowań.
Obie opisane sytuacje na pewno będą mniej stresujące, gdy przygotujemy się do nich rzetelnie, także psychicznie. Wówczas pozostaną one w naszej pamięci wyłącznie jako momenty wzruszające i przyjemne.

Posty powiązane

https://ijcai-19.org/czaprak-dla-konia/ https://digital-system.pl/zlote-zasady-ochrony-skorek-jak-zapobiec-uszkodzeniom-skorek-podczas-malowania-paznokci-hybrydowych/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/62-mala-lazienka-inspiracje