Piękna sofa wystarczy

Czym charakteryzuje się nowocześnie zaaranżowana przestrzeń salonu? Poszukując odpowiedzi na to pytanie, trafiamy na minimalizm połączony z interpretacjami dawnych stylów lub z koncepcjami wybitnie awangardowymi. Nowoczesne wnętrze przypomina nieco galerię sztuki współczesnej, w której liczy się sama przestrzeń, jej rozległość. Służy ona zaprezentowaniu kilku dzieł. Podobnie dzieje się w salonie, którego nie można zagracać wieloma meblami, ale trzeba wybrać te najważniejsze. Najistotniejsza jest sama przestrzeń, otwarta i pozwalająca pokazać piękno wybranych przez nas przedmiotów.

Maksymalna przestrzeń i minimum rzeczy

Jeśli mamy duży salon, to dalej urządzi się ona niejako sam, jeśli tylko nie zechcemy mieć w nim zbyt wielu mebli i dodatków. Postawmy na prostotę samego miejsca. Zachwycający salon można urządzić w przestrzeni loftu lub w starej kamienicy z wysokim sufitami. Ale nie tylko. Trzeba tylko maksymalnie uprościć miejsce, żeby stworzyć coś na wzór przestrzeni wystawowej.

Sofa, która mebluje salon

W minimalistycznej przestrzeni sprawdzą się rewelacyjne sofy klasyczne, które proponuje Onemarket. Piękne meble z salonu znajdziemy tutaj: notodo.pl Staną się one głównym przedmiotem w danej przestrzeni. Jak dzieło sztuki w galerii.
Stanowią nowoczesne i niezwykłe wariacje na temat dawnych stylów. Przecież tego poszukujemy we współczesności – zestawienia awangardowego designu z nutką przeszłości. Podkreślenia, że przedmioty użytkowe mają swoją bogatą historię.

Sofa niczym dzieło sztuki

Onemarket to miejsce, w którym odnajdziemy takie niepowtarzalne sofy. Na przykład wytworna Sofa Gondola Happy Barok – przenosi nas troszeczkę do czasów dworskich spotkań w niekonwencjonalnym stylu. Albo – sofa France III. Wprowadza francuską frywolność i fantazję do każdego salonu.

Posty powiązane