Pastelowo na koniu

Współczesna moda przekonuje nas, że zawsze możemy być sobą, niemal w każdej sytuacji. Nie musimy z niczego rezygnować. Dozwolone jest mieszanie wzorów, kolorów i fasonów. Stylistyczne przeplatanki plus wyczucie smaku. Także w zakresie odzieży sportowej panuje coraz większa dowolność. Producenci nadążają za tymi zmianami w modzie i w stylu bycia, proponując ubrania sportowe, które przypominają te noszone na co dzień lub nawet na wyjątkowe okazje. Na przykład pastelowo na konia? Dlaczego nie.

Akcja pastelowa stylizacja

Możemy bawić się modą także wtedy, gdy przygotowujemy się do jazdy konnej. Takie łączenie różnych sfer życia to przecież symbol naszych czasów. Doskonale rozumie tę potrzebę sklep jeździecki Equishop. Ubierzemy się tutaj nie tylko wygodnie, ale też modnie i w takim stylu, jaki aktualnie najbardziej nas pociąga. Także lekko i pastelowo, czyli wiosennie i kwitnąco. W Equishop znajdziemy odpowiednie ubrania.

Damskie ubrania w stylu Pikeur

Marka Pikeur, której kolekcje prezentuje Equishop, proponuje ubrania do jazdy konnej w niepowtarzalnym stylu. Znajdziemy tutaj także bryczesy, kurtki, koszulki i dodatki do lekkiej stylizacji w pastelowych kolorach. Oto propozycja pastelowego zestawu dla pani.

Białe bryczesy, turkusowa kurtka i apaszka

Podstawą stylizacji niech będą białe bryczesy Latina Pikeur. Komfortowe i eleganckie. Z lekko obniżonym stanem. Zapewniające świetną przyczepność do siodła. Do tego efektowna bluza turkusowa Pagena Pikeur, wykonana z gładkiego materiału. Z kapturem, oddychająca, dopasowana do sylwetki.
Żeby pastelowa całość była gotowa, wystarczy biała lub jasnoróżowa koszulka i może biała apaszka w gwiazdki. A po skończonej przejażdżce efektownym dopełnieniem stylizacji będzie słomkowy kapelusz, np. marki Kingsland, który znajdziemy w Equishop.

Posty powiązane