Nowoczesne oprogramowanie w gabinetach lekarskich

Praca w przychodniach i gabinetach lekarskich wiąże się nie tylko z diagnozowaniem chorób, ale przede wszystkim ze świadczeniem usług zdrowotnych, zbieraniem danych o pacjentach, uzupełnianiem ich kartotek. Codzienna praca pielęgniarek i lekarzy wiąże się nie tylko ze spotkaniami z samymi pacjentami, ale również z tworzeniem dokumentacji. Ten ostatni aspekt stał się od niedawna punktem zapalnym w kręgach lekarskich. Ministerstwo zdrowia przerzuciło bowiem na lekarzy większość obowiązków związanych z uzupełnianiem dokumentacji.
W związku ze zmianami w prawie lekarze zmuszeni są spędzać znacznie więcej czasu na uzupełnianiu kartotek oraz opisywaniu diagnozy, rozpisanych leków, podawaniu argumentacji. Jak sami twierdzą: znacznie mniej czasu mają na skupienie się na pacjentach. Na szczęście pojawiło się ciekawe rozwiązanie tego problemu – jest to nowoczesne oprogramowanie dla gabinetów lekarskich, które pozwala na zbieranie informacji o pacjentach z wielu miejsc pracy (przychodni, prywatnej praktyki, szpitala). Ten rodzaj oprogramowania dla lekarzy umożliwia także tworzenie grafików pracy, lepsze zarządzanie czasem. Co warto wiedzieć o tym produkcie?

Szybkie wyszukiwanie kartotek pacjentów

Podstawową zaletą tego rozwiązania jest możliwość szybkiego tworzenia, edycji i wyszukiwania kart pacjentów, w zależności od danego miejsca pracy. System pozwala na tworzenie zakładek, do których przydzielone są kartoteki konkretnych pacjentów. Podczas wizyty kartoteka jest uzupełniana o konkretne dane związane z diagnozą, leczeniem. Dodatkowo lekarz ma także wzgląd w dotychczasowe leczenie oraz zalecane badania dodatkowe. Może on także porównać skuteczność rozpisanych wcześniej leków.
Ostatnią zaletą oprogramowania jest także możliwość tworzenia grafików pracy i lepsze zarządzanie swoim czasem.

Posty powiązane

https://eko-parowozik.pl/czy-spozniona-oplata-za-oc-skutkuje-karami/ https://www.motonews.pl/ubezpieczenia/co-sprawia-ze-oc-dla-mlodych-jest-takie-drogie.html https://oautach.pl/oplata-oc-po-terminie-czy-grozi-nam-kara/