Nowa forma eventów firmowych?

Wszyscy wiedzą, żę od jakiegoś czasu zarówno większe, jak i mniejsze firmy zaczęły organizować dla swoich pracowników różnego rodzaju imprezy firmowe. W części przypadków imprezy te odbywają się w lokalach, w których organizowane są różnego rodzaju bale, w innych przypadkach są tą imprezy w plenerze, a jeszcze w innych imprezy tego typu połączone są z wyjazdami do miejscowości wypoczynkowych. Zgadzamy się z tym, że wszystkie te pomysły są fajne i należy cieszyć się z możliwości takiej integracji. Ostatnio trafiliśmy jednak na stronę firmy zajmującej się organizacją takich eventów firmowych, które po prostu zwalają z nóg i świetnie sprawdzają się jako prezenty dla pracowników i Klientów! Mowa tu o stronie JazdaMarzen.pl i jej ofercie na organizację imprez firmowych, w czasie których każdy uczestnik ma szansę na przejażdżkę Ferrari czy Lamborghini!

Jak już wspomnieliśmy główną atrakcją eventów organizowanych przez firmę JazdaMarzen.pl są przejażdżki sportowymi samochodami. Firma ta w czasie swoich imprez zapewnia jednak całą masę innych atrakcji z kateringiem, barkiem i zabawami integracyjnymi włącznie. Najważniejszym aspektem ich imprez są jednak te przejażdżki, które to pracownikom dają masę frajdy, podnoszą ich poziom adrenaliny, pozwalają na przeżycie nowych rzeczy, a dodatkowo sprawiają, że ich motoryzacyjne marzenia zaczynają się spełniać!

Jeśli masz wątpliwości czy tego typu pomysł to dobre rozwiązanie na imprezę firmową to przejdź się po swoim biurze i popytaj pracowników, co zrobiliby gdyby stanęła przed nimi możliwość przetestowania Ferrari czy Lamborghini. Z pewnością wizją tą będą zachwyceni, co to tylko przybliży Cię do tego, aby zorganizować im taką atrakcję. Przejażdżka Ferrari jest bowiem fenomenalnym przeżyciem, na które z pewnością zasłużył każdy z Twoich pracowników!

Posty powiązane

zabudowa tarasów zobacz więcej pergole tarasowe