Najlepsze miejsca na majówkę

Planując wyjazd na majówkę staramy się znaleźć miejsca z jednej strony znane, po których wiadomo dokładnie, czego można się spodziewać, a z drugiej strony takie, które dadzą nam odpocząć i będą jednocześnie zaskakiwać swoja malowniczością czy innymi atrakcjami, jakich nie znamy. Może właśnie dlatego tak chętnie Polacy wybierają weekend majowy nad morzem.

Urok małych miasteczek

O ile po nadmorskich miastach – kurortach dokładnie wiadomo, czego można się spodziewać, tak malutkie mieścinki oraz wsie są w stanie nas naprawdę nieraz zaskoczyć, oczywiście pozytywnie. O takich miejscach jak Rewal mało kto wie, że dysponuje platformą widokową czy niewielka odległością od latarni morskiej w Niechorzu. Tutaj jednak można znaleźć znacznie więcej, głównie zaś święty spokój i niesamowite widoki.

Noclegi Rewal – dobre dla całej rodziny

Również trudno przyczepić się do bazy noclegowej w Rewalu – znajdziesz tutaj dosłownie wszystko, począwszy od pola namiotowego, na drogich apartamentowcach skończywszy, jednak w porze wiosennej zdecydowanie najlepiej sprawdzą się pensjonaty uwielbiane przez turystów. Dlaczego pensjonaty? Gdyż są wygodne i nierzadko mają ofertę zabiegów SPA.

Posty powiązane