Moda w stylu Pikeur

Marka Pikeur konsekwentnie udowadnia nam, że styl sportowy nie musi być nudny. Wręcz przeciwnie – ubrania do jazdy konnej mogą nawiązywać do trendów modowych, zachowując przy tym swój niepowtarzalny charakter. Odzież Pikeur zapewnia nam doskonałą prezentację, która odgrywa istotną rolę w tak widowiskowym sporcie jak jazda konna. Poza tym dopasowany i oryginalny strój z całą pewnością poprawia nam samopoczucie.

Modnie i wygodnie

Ubrania Pikeur zostały zaprojektowane i wykonane tak, żeby zapewnić maksymalny komfort podczas jazdy konnej. Ich styl nieustannie ewoluuje. Projektanci Pikeur wprowadzają zmiany w zakresie kroju i materiałów użytych do wyprodukowania swoich ubrań. Ma to na celu zwiększanie komfortu podczas jazdy.

Bogata kolorystyka

Pikeur przekonuje nas, że ubrania do jazdy konnej mogą być kolorowe. Dopasowane do naszych osobistych preferencji modowych. Jeśli preferujemy klasykę, to zdecydujemy się na bezpieczne kolory, jak czerń, szarość czy brąz. Ale jeśli lepiej czujemy się w ubraniach o intensywnych barwach, to z pewnością zachwycą nas mocno kolorowe koszulki czy kurtki.
Żółte, wrzosowe, czerwone, zielone – to nie są barwy zarezerwowane tylko dla nastolatek, ale dla wszystkich, którzy lubią bawić się modą. Dla tych, którzy czują tę barwność w sobie i chcą ją eksponować także podczas jazdy konnej.

Ubrania casualowe

Oczywiście Pikeur oferuje produkty ściśle zarezerwowane dla jazdy konnej. Przykładem tego mogą być ich ekskluzywne fraki i koszule konkursowe.
Ale już bryczesy Pikeur można by z powodzeniem założyć na co dzień i wyglądałoby to bardzo ciekawie. Zwłaszcza że moda współczesna lubi takie nowe konteksty i zabawę ubraniami. Wiele z produktów proponowanych przez Pikeur można nosić w codziennych sytuacjach. Ich koszulki, kurtki, szale, bluzy – prezentują się niezwykle modnie.

Posty powiązane

dekoracyjna poduszka gazowy grill ogrodowy grill turystyczny gazowy