Meble kuchenne — butelkowa zieleń i szkło

Meble kuchenne są jedna z najważniejszych rzeczy w domu. To od nich zależy styl i funkcjonalność kuchni oraz to jak będziemy się w niej czuli. Istnieje bardzo dużo ciekawych pomysłów, które sprawiają, że pomieszczenie to jest oryginalne i gustowne. Jednym z nich jest wybór mebli kuchennych w kolorze butelkowej zieleni ze szkłem o takiej samej barwie. Ta niecodzienna aranżacja przypada do gustu wielu osobom i prezentuje się efektownie. Czym jest i czy warto ją wybierać? Odpowiedź poniżej.

Butelkowa zieleń i szkło

Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni występują w wielu wersjach i odmianach. Są to najczęściej standardowe meble w opcji oryginalnego koloru. Urządzenia kuchni w takim stylu jest niezwykle estetyczne. Meble takie mają różne odcienie oraz mogą posiadać ozdoby w innych kolorach np. złote uchwyty. Jeśli chcemy pójść o krok dalej, możemy wybrać meble w takim kolorze z zielonym szkłem szafek. W zależności od modelu może być ono przeźroczyste lub całkowicie ukrywać zawartość półek.

Czy to dobry pomysł?

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań przy okazji wyboru takich mebli kuchennych, jest to czy oryginalny styl będzie komponował się z innymi stylami w domu. Odpowiedź na to pytanie jest pozytywna. Butelkowa zieleń nie jest kolorem dominującym. Nie będzie zatem negatywnie wpływała na pozostałe akcesoria czy kolory znajdujące się w naszej kuchni. Kolor ciemnozielony jest również przyjazny dla psychiki człowieka. Pomaga on się uspokoić i wprowadza harmonię. Wielu dekoratorów wnętrz oraz samych klientów decyduje się na taki krok. Takie meble kuchenne doskonale prezentują się również z kafelkami w tym kolorze umieszczonymi nad blatem a pod wiszącą półką.

 

Posty powiązane