Luksusowe trendy w wyposażeniu ogrodów

Ogród to wizytówka domu. Bujne kwiaty zachwycające feerią barw, równo przycięte krzewy, drzewa dające kojący cień i stylowe meble to podstawa pięknego ogrodu. Możesz iść o krok dalej, wzbogacając swoją przydomową przestrzeń o nietypowe elementy, które będą piękną dekoracją i praktycznym miejscem do spędzania wolnego czasu w wielkim stylu.

Prywatne SPA

Najświeższym hitem wśród wyposażenia outdoorowego są domki ogrodowe spełniające najrozmaitsze funkcje. Jedną z ciekawszych propozycji jest sauna w zamknięta w formie drewnianej konstrukcji. Stawiając na swojej posesji uroczy domek w skandynawski stylu możesz stworzyć prywatną strefę SPA pachnącą prawdziwym, naturalnym drewnem. Własna sauna to propozycja dla wszystkich miłośników luksusu najwyższych standardów. Odpoczynek w gorącej saunie będzie prawdziwą gratką w czasie chłodnych, deszczowych dni. Już nawet krótki pobyt w saunie skutecznie cię rozgrzeje i sprawi, że nie będziesz chciał spędzać wolnego czasu w inny sposób. A to wszystko w intymnej atmosferze własnej przestrzeni! Czy może być lepiej?

Impreza grillowa w ulewę? Czemu nie!

Kto z nas nie lubi imprez przy grillu? Dzięki drewnianym domkom grillowym nie musisz czekać na ciepłe lato, żeby zorganizować imprezę grillową ze swoimi znajomymi. Pieczołowicie wykonane kominki, piękne wnętrze z paleniskiem i szerokimi, sosnowymi ławkami  i niesamowity klimat górskiej chatki sprawiają, że w polskich ogródkach wyrasta coraz więcej domków. Inspirowane skandynawskim wzornictwem domki ogrodowe dają użytkownikom przede wszystkim poczucie prywatności. Możesz oddawać się ulubionym rozrywkom z dala od ciekawskiego wzroku sąsiadów. Stawiając na swojej przestrzeni uroczy drewniany domek sprawisz, że ogród stanie się całoroczną rekreacyjną strefą, niezależną od warunków zewnętrznych.

Posty powiązane

wygodne krzesła balkonowe duży grill ogrodowy taras pled