Luksusowe trendy w wyposażeniu ogrodów

Ogród to wizytówka domu. Bujne kwiaty zachwycające feerią barw, równo przycięte krzewy, drzewa dające kojący cień i stylowe meble to podstawa pięknego ogrodu. Możesz iść o krok dalej, wzbogacając swoją przydomową przestrzeń o nietypowe elementy, które będą piękną dekoracją i praktycznym miejscem do spędzania wolnego czasu w wielkim stylu.

Prywatne SPA

Najświeższym hitem wśród wyposażenia outdoorowego są domki ogrodowe spełniające najrozmaitsze funkcje. Jedną z ciekawszych propozycji jest sauna w zamknięta w formie drewnianej konstrukcji. Stawiając na swojej posesji uroczy domek w skandynawski stylu możesz stworzyć prywatną strefę SPA pachnącą prawdziwym, naturalnym drewnem. Własna sauna to propozycja dla wszystkich miłośników luksusu najwyższych standardów. Odpoczynek w gorącej saunie będzie prawdziwą gratką w czasie chłodnych, deszczowych dni. Już nawet krótki pobyt w saunie skutecznie cię rozgrzeje i sprawi, że nie będziesz chciał spędzać wolnego czasu w inny sposób. A to wszystko w intymnej atmosferze własnej przestrzeni! Czy może być lepiej?

Impreza grillowa w ulewę? Czemu nie!

Kto z nas nie lubi imprez przy grillu? Dzięki drewnianym domkom grillowym nie musisz czekać na ciepłe lato, żeby zorganizować imprezę grillową ze swoimi znajomymi. Pieczołowicie wykonane kominki, piękne wnętrze z paleniskiem i szerokimi, sosnowymi ławkami  i niesamowity klimat górskiej chatki sprawiają, że w polskich ogródkach wyrasta coraz więcej domków. Inspirowane skandynawskim wzornictwem domki ogrodowe dają użytkownikom przede wszystkim poczucie prywatności. Możesz oddawać się ulubionym rozrywkom z dala od ciekawskiego wzroku sąsiadów. Stawiając na swojej przestrzeni uroczy drewniany domek sprawisz, że ogród stanie się całoroczną rekreacyjną strefą, niezależną od warunków zewnętrznych.

Posty powiązane

https://fx-bratislava.com https://ngenuity.org Nowoczesne meble łazienkowe