Kenia i Tanzania wczasy program wycieczki

Wycieczka objazdowa Tanzania i Kenia z wyspą Zanzibar – czy może być lepszy plan na wymarzone wakacje? W programie wycieczki objazdowe: słonie, żyrafy, antylopy i lwy, Serengeti – królestwo dzikich zwierząt, Ngorongoro – wygasły wulkan, Zanzibar – Rajska Wyspa Przypraw. Kto chętny do przeżycia takiej przygody w dwa tygodnie?

kenia i tanzania  – Plan wygląda następująco:

Po przylocie do Kenii zwiedzanie Nairobi – kontakt z bogatą kulturą i tradycjami mieszkańców Kenii. Kolejne dwa dni to niesamowita przygoda w rezerwacie Masai Mara i okazja do podejrzenia lwów, słoni i żyraf. Następny dzień to szansa na obejrzenie stada flamingów w Parku Narodowym jeziora Nakuru. W kolejnych dnia po przejeździe z Kenii do Tanzanii odwiedzimy rezerwat Ngorongoro, gdzie obserwować można setki gatunków dzikich zwierząt i ptaków m.in. słonie, nosorożce, antylopy gnu. Po takiej przygodzie czeka nas odpoczynek na rajskich plażach Zanzibaru oraz wizyta na plantacji przypraw, gdzie rosną wanilia, kardamon, goździki itp.
Idealny plan dla miłośników aktywnego wypoczynku, który łączy w sobie safari w najpiękniejszych Parkach Narodowych Afryki i wypoczynek na plaży nad Oceanem Indyjskim.

Posty powiązane

https://www.gama-sklep.com.pl/a/433-projekt-kuchni-z-salonem https://www.gama-sklep.com.pl/a/78-biale-mebloscianki https://alfredotavares.com/komplet-ogrodowy-z-sofa-inspiracje/