Jakie meble ogrodowe kupić? Sprawdź!

Aby stworzyć dla siebie miejsce idealne go odpoczynku nie potrzeba wiele – wystarczy kupno mebli ogrodowych, które zapewnią nam komfort i wygodę. Okazuje się, że w polskich sklepach znajdziemy tysiące modeli interesujących produktów tego typu. Które z nich warto wziąć pod uwagę podczas kupna? Których nie powinniśmy kupować? Sprawdź!

Drewno, plastik…

Tanie i ogólnodostępne meble ogrodowe wykonywane są z niskiej jakości materiałów: plastiku czy też źle impregnowanego drewna. Meble takie nie tylko szybko tracą swój ładny wygląd, ale i są znacznie bardziej narażone na liczne uszkodzenia. Nie dajmy się skusić na niską cenę – znacznie lepiej jest trochę dołożyć i cieszyć się pięknymi meblami przez wiele lat! Unikajmy również mebli powystawowych – były one wielokrotnie testowane przez osoby zainteresowane kupnem.

Meble wprost od topowych producentów

Szukając mebli eleganckich i trwałych warto przejrzeć ofertę topowych producentów. Zaoferują nam oni ciekawe wzornictwo, będące efektem współpracy z doświadczonymi projektantami. Meble dostępne w sklepach producentów tworzone są najczęściej technorattanu, aluminium, stali oraz polietylenu. Materiały te cechuje olbrzymia odporność na uszkodzenia, ścieranie czy wnikanie brudu. Meble ogrodowe tworzone z nich są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, duże amplitudy temperatur. W kompletach oferowanych przez producentów znajdziemy fotele, stoliki kawowe i duże stoły, huśtawki ogrodowe, ławki, skrzynie ogrodowe i wiele innych. Dużym zainteresowaniem cieszy się fotel wiszący, przypominający nieco obszerny kokon. Wykonany z trwałych materiałów, zapewnia komfortowe miejsce do czytania, pracy czy popołudniowej drzemki. Kupując meble ogrodowe Oltre wprost u producentów możemy również liczyć na wieloletnią gwarancję oraz pomoc techniczną.
 
 

Posty powiązane