Jak zadbać o czyste podłogi w dużym obiekcie?

Renowacja posadzek jest bardzo ważnym zadaniem z uwagi utrzymanie higieny i bezpieczeństwa zakładzie pracy, salonie sprzedaży, obiekcie handlowym czy różnych innych budynków.

 

Regularne, codziennie sprzątanie jest bardzo wymagająca i kosztowne

Aby je usprawnić polecamy wykorzystywanie specjalistycznych sprzętów, które ułatwią zadanie zespołu sprzątającego. W dodatku cykliczna renowacja posadzek w postaci specjalistycznego czyszczenia polega na usuwaniu ciężkich zanieczyszczeń, których nie sposób usunąć zwykłymi środkami sprzątającymi.

Szczególnie cenione usługą jest impregnacja powierzchni – która tworzy warstwę ochronną, antystatyczną i wodoodporną. Te wszystkie cechy otrzymujemy na różnego rodzaju materiałach – od posadzek akrylowych, kamiennych, betonu, żywicznych itd. Czy są impregnowane na różne sposoby.

 

Czyszczenie posadzek

Dużym plusem specjalistycznego czyszczenia posadzek jest wykonywanie całego procesu pracy w jeden dzień roboczy. Pozwala to firmie funkcjonować normalnie, bo specjaliści zajmujący się czyszczeniem posadzek wyznaczają obszar pracy informuję zgodnie z harmonogramem. Prace z reguły nie mają opóźnień, chyba że na obiekcie pojawią się niespodziewane uszkodzenia powierzchni lub pod warstwą oczyszczonego materiału znajdzie się powłoki wymagające dodatkowej pracy.

 

Zapraszamy państwa do skorzystania z tego typu usług – pozwalają one oszczędzić na bieżących kosztach związane z wykorzystaniem zasobów zespołu sprzątającego. Bardziej czyste podłogi ograniczają liczbę nadgodzin, to także zużycie środków chemicznych do doraźnego czyszczenia powierzchni

Posty powiązane