Tarot dla początkujących

Karty Tarota nie są już czymś tak niesłychanie tajemniczym, jak kiedyś, chociaż wciąż istnieją osoby, które nigdy nie poprosiły o wróżenie tarocisty ani przyjaciela, który posiadł tę umiejętność.

Co zrobić na początku?

Jeżeli właśnie stałaś się posiadaczka Tarota i jest to dla ciebie nowość powinnaś zacząć od następujących czynności.
Potasuj karty kilka razy, żeby „zestarzały się” trochę i dobrze wymieszały. Przed pierwszym użyciem powinnaś poprosić je w duchu żeby były niezawodnymi pomocnikami, dawały jasne wskazówki tobie i innym, którzy o to poproszą oraz by wszystkim przynosiły szczęście.

Komu wróżyć najpierw

W pierwszej kolejności postaw tarota jeden lub dwa razy dla siebie samej, ale rozejrzyj się za kilkoma „królikami doświadczalnymi”, by jak najszybciej wypróbować na nich swoje umiejętności. Pamiętaj, że karty w wielu przypadkach pokazują więcej niż jedna możliwą interpretację, a na początku musisz nauczyć się jak wiązać ze sobą karty, aby otrzymać sensowne i spójne znaczenie.
Na tym etapie dobrze by było zajrzeć do okolicznych księgarni lub internatu i znaleźć kilka publikacji na ten temat. Jeśli wiedza pochodząca z lektury nie będzie cię satysfakcjonowała, zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalną wróżkę. Dobrym źródłem informacji jest też internet.
Przeczytaj też: Tarot, czyli stawianie kart.

Posty powiązane

https://eko-parowozik.pl/czy-spozniona-oplata-za-oc-skutkuje-karami/ https://oautach.pl/oplata-oc-po-terminie-czy-grozi-nam-kara/ https://www.motonews.pl/ubezpieczenia/co-sprawia-ze-oc-dla-mlodych-jest-takie-drogie.html