Inteligentne zarządzanie firmą

Wraz z rozwojem technologii tradycyjne metody zarządzania biznesem powoli stają się coraz mniej wydajne, co sprawia, że wielu przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z dedykowanych programów. Przeniesienie firmy w strefę on-line przynosi wiele korzyści. Od poprawy bezpieczeństwa po zdecydowanie łatwiejszą kontrolę nad procesami biznesowymi.

Cała firma w jednym miejscu

Oprogramowanie enova ERP to system umożliwiający zdalne zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu. Specjaliści odpowiedzialni za stworzenie programu zadbali o to, aby był on pomocą w każdym aspekcie zarządzania firmy:
– sprzedaż i CRM,
– handel i magazyny,
– kadry, płace i HR,
– finanse i księgowość,
– procesy,
– Business Intelligence.Każdy klient może dobrać indywidualne pakiety enova, które najbardziej odpowiadają profilowi jego firmy.

System ERP enova to gwarancja aktualności

Bardzo ważnym aspektem prowadzenia własnej firmy jest zgodność z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Oprogramowanie enova ERP w cenie aktualizacji oferuje również pełną zgodność z najnowszymi ustawami obowiązującymi w polskim prawie. Odpowiedzialny jest za to sztab specjalistów, którzy dbają o to, aby wszystkie pakiety enova zamówione przez klientów były w pełni aktualne.

Innowacja i elastyczność

System ERP enova to kompleksowy program dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. To, jakie pakiety zostaną do niego dołączone zależy wyłącznie od rodzaju prowadzonego biznesu. Co ważniejsze, odpowiednie aktualizacje systemu ERP enova zapewnią elastyczne zmiany pakietów enova wraz z rozwojem firmy. Jest to więc rozwiązanie idealne dla wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny rozwój biznesowy.Korzystanie z oprogramowania ERP enova zapewnia również dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii wspierających funkcjonowanie firmy. Współpraca z firmami i instytucjami związanymi z biznesem zapewnia optymalne rozwiązania i najlepsze dopasowanie. Dzięki temu zarządzanie całym biznesem mieści się w jednym programie, dostępnym z każdego miejsca i na każdym urządzeniu.

Zawsze na bieżąco z systemem ERP enva

Dostęp do zasobów firmy w dowolnym miejscu i czasie zapewnia również bycie na bieżąco ze wszystkimi firmowymi sprawami. Kontrola czasu pracy, zatrudnianie nowych pracowników, podgląd najnowszych wyników firmy. Wszystko to i o wiele więcej dostępne jest na wyciągnięcie ręki w postaci pakietów enova. Korzystanie z oprogramowania ERP enova to gwarancja bezpiecznego i zrównoważonego rozwoju każdej firmy.

Posty powiązane