Impreza firmowa

Imprezy firmowe są dzisiaj coraz bardziej popularne. Dlaczego? Przede wszystkim pełnią wiele ważnych funkcji- pomagają zintegrować się nowym pracownikom, pozwalają na oderwanie się od pracy i poznanie z innej strony. Ponadto umożliwiają wzbudzenia u pracowników większego poczucia przynależności do firmy. Słowem- imprezy firmowe są bardzo dobrze postrzeganymi uroczystościami zarówno ze strony pracodawców, jak i pracowników. Pozostaje jednak pytanie- czym uświetnić taką imprezę, jaką atrakcję włączyć, aby jednocześnie nie było bardzo drogo i zabawa była naprawdę udana?

Fotobudka- gwarancja uśmiechu

Atrakcją imprezową zdobywającą coraz większą popularność jest fotobudka. Co to właściwie jest? Jest to przenośny automat do robienia zdjęć- każdy z nas na pewno spotkał już takie urządzenie gdzieś na lotnisku, dworcu, przy urzędzie czy też na jarmarkach bądź festiwalach.

„Smile”- czyli jak zrobić zdjęcie?

Wystarczy wejść do budki wraz ze znajomymi, przybrać odpowiednią pozę i minę i nacisnąć przycisk. Gotowe! Już po chwili otrzymujemy wydruk! Warto tu dodać, że wiele fotobudek oferuje dzisiaj możliwość wysłania zdjęć od razu na naszą internetową skrzynkę pocztową lub na przeróżne portale społecznościowe typu Facebook czy Twitter. Dzięki temu nasi pracownicy szybko się poznają. Normalnie bowiem rzadko pamiętamy, kto nam się przedstawił i z kim nam się dobrze rozmawiało. Zaś przy zastosowaniu tego rozwiązania będziemy mieć albo zdjęcie, albo zostaniemy oznaczeni z daną osobą na Facebook’ u.

Oryginalne przebrania

Warto tu wspomnieć, że fotobudka przede wszystkim może być utrzymana w pewnym stylu, dostosowanym np. do tematu głównego imprezy. Oznacza to, że zdjęcia mogą być np. stylizowane na stare, czy też utrzymane w przejaskrawionych kolorach. Częściej jednak spotykamy się z możliwością wypożyczenia przeróżnych gadżetów- śmiesznych masek, napisów, kapeluszy itp.

Fotobudka Śląsk

Cóż to oznacza – fotobudka Śląsk? Z jednej strony jest to oczywiście fotobudka, którą możemy zamówić i zamontować na imprezie odbywającej się na terenie Śląska. Z drugiej jednak strony nic nie stoi na przeszkodzie, aby fotobudka śląska była rzeczywiście śląska. Region ten przecież ma wspaniały folklor i tradycje- zbawmy się zatem i zróbmy zdjęcia z oryginalnymi śląskimi hasłami czy w śląskich strojach.

Jak zamówić fotobudkę?

Jak widać- fotobudka jest atrakcją świetnie nadającą się do każdej firmowej imprezy. Jej montażem zajmują się specjalne firmy. Wpisując w wyszukiwarkę hasło „fotobudka Śląsk” z pewnością nasza firma będzie na pierwszym miejscu. Gwarantujemy solidny i szybki montaż, wysokiej jakości sprzęt, oryginalne gadżety oraz przystępną cenę. Z naszą fotobudką żadna impreza nie będzie nieudana!
Jeżeli chcesz wynająć fotobudkę na śląsku zapoznaj się z ofertą firmy Smove.

Posty powiązane

solárne svietidlá záhradné zahradna pergola zahradne osvetlenie gula