Gwiazdy zgrają dla potrzebujących

Połowa czerwca, długi weekend, gwarancja pięknej pogody i jeszcze piękniejszej przyrody. W takim klimacie i atmosferze wielkiego święta odbędzie się Wielki Charytatywny Mecz Gwiazd – wydarzenie, które jest już tradycją Hotelu Ossa Congress & Spa, czyli jednego z najlepszych polskich centrów kongresowych, mieszczącego się w Rawie Mazowieckiej.
W tegorocznym Wielkim Charytatywnym Meczu Gwiazd udział wezmą dwie drużyny. Pierwsza składać będzie się z członków warszawskiego Teatru Kwadrat – prawdopodobnie najbardziej znanego w Polsce teatru komediowego – a także Przyjaciół Hotelu Ossa. „Powołanie” na to fantastyczne wydarzenie uzyskały więc aktorzy, artyści i celebryci doskonale wszystkim znani. Na boisku zobaczymy więc m.in. aktorów: Pawła Małaszyńskiego, Marka Siudyma, Andrzeja Nejmana, Grzegorza Wonsa, Jacka Łuczaka, aktorki: Ewę Kasprzyk, Katarzynę Glinkę, Ewę Ziętek, Aldonę Jankowską, Ewę Wencel, a także artystkę Magdalenę Steczkowską, czy szczypiornistę Sławomira Szmala – a to nie cała lista gwiazd, które pojawią się w Ossie!
To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie zarówno świetną sportową zabawę z nutką zdrowej rywalizacji oraz pomoc osobom potrzebującym. W trakcie meczu nie zabraknie również innych, atrakcji, w tym doskonale znanych wszystkim gościom Hotelu Ossa animacje tematyczne,
Hotel niedaleko Rawy Mazowieckiej to jeden z najbardziej znanych polskich hoteli, ulokowany w cieniu Puszczy Pilickiej w pobliżu Rawy Mazowieciej i w dogodnej odległości tak od Warszawy jak i Łodzi, jest miejscem oferującym odrobinę luksusowego relaksu oraz możliwość spędzenia aktywnego czasu daleko od zgiełku miasta. Hotel Ossa, wyróżniający się interesującą, doskonale współgrającą z otoczeniem architekturą, to przede wszystkim ponad 500 komfortowych pokoi, trzy restauracje i karczma, centrum welness oraz rozbudowany kompleks boisk sportowych mieszczących się na 23 hektarach powierzchni rekreacyjnej. Jednym słowem wszystko to, co potrzebne jest zarówno osobom marzących o odrobinie spokoju i odpoczynku, jak i tym, którzy nie wyobrażają sobie urlopu bez aktywności!

Posty powiązane

https://www.gama-sklep.com.pl/a/246-szafka-narozna-do-kuchni https://www.gama-sklep.com.pl/a/501-jakie-lozko-do-malej-sypialni https://www.gama-sklep.com.pl/a/15-ciemne-meble-w-salonie