Doszkalaj się z głową!

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest obecnie niezwykle istotnym zagadnieniem dla każdej osoby aktywnej zawodowo. Do niedawna jedynym sposobem na to, aby zwiększyć kwalifikacje było uczestniczenie w kursach organizowanych przez placówki kształcenia ustawicznego. Niestety, takie placówki nie oferują obecnie kursów dotyczących profesjonalnych programów komputerowych. Nieco lepiej mają się pracownicy dużych korporacji – zazwyczaj ich pracodawcy organizują dla nich bezpłatne, obowiązkowe szkolenia odbywające się w godzinach pracy. Co z osobami takimi jak freelancerzy?
Obecnie w polskiej sieci coraz częściej spotykamy się z określeniem „platformy e-learningowe”. Są one skierowane przede wszystkim dla specjalistów oraz osób, które we własnym zakresie pragną podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Na platformach znajdziemy przede wszystkim materiały dotyczące najpopularniejszych programów komputerowych dla konkretnych specjalizacji: architektury wnętrz, projektowania 3D, projektowania obiektów do gier komputerowych, obróbki zdjęć. Jakie możliwości dają platformy e-learningowe?

Profesjonalne kursy wideo

Na platformach znajdziemy profesjonalne materiały wideo dotyczące znanych programów komputerowych. Nie brakuje tu kursu Inventor, cenionego przez początkujących designerów przedmiotów. Kursy podzielone są na etapy: od początkujących, poprzez średniozaawansowane po zaawansowane. Każdy kurs jest dokładnie opisany, jakie zagadnienia będą w nim poruszane. Dzięki temu osoby posiadające jakiekolwiek informacje o programach mogą dobrać poziom kursu do swoich umiejętności.
Jak kupować kursy? To proste – wystarczy zarejestrować się jako użytkownik i dodać interesujące nas materiały do wirtualnego koszyka. Kolejnym krokiem jest ich opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty materiały zostają przypisane do naszego konta, najczęściej na stałe.

Posty powiązane

https://www.gama-sklep.com.pl/a/283-jaki-kolor-scian-do-szarych-mebli-kuchennych Trendy kuchnie https://medialdent.pl