Doszkalaj się z głową!

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest obecnie niezwykle istotnym zagadnieniem dla każdej osoby aktywnej zawodowo. Do niedawna jedynym sposobem na to, aby zwiększyć kwalifikacje było uczestniczenie w kursach organizowanych przez placówki kształcenia ustawicznego. Niestety, takie placówki nie oferują obecnie kursów dotyczących profesjonalnych programów komputerowych. Nieco lepiej mają się pracownicy dużych korporacji – zazwyczaj ich pracodawcy organizują dla nich bezpłatne, obowiązkowe szkolenia odbywające się w godzinach pracy. Co z osobami takimi jak freelancerzy?
Obecnie w polskiej sieci coraz częściej spotykamy się z określeniem „platformy e-learningowe”. Są one skierowane przede wszystkim dla specjalistów oraz osób, które we własnym zakresie pragną podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Na platformach znajdziemy przede wszystkim materiały dotyczące najpopularniejszych programów komputerowych dla konkretnych specjalizacji: architektury wnętrz, projektowania 3D, projektowania obiektów do gier komputerowych, obróbki zdjęć. Jakie możliwości dają platformy e-learningowe?

Profesjonalne kursy wideo

Na platformach znajdziemy profesjonalne materiały wideo dotyczące znanych programów komputerowych. Nie brakuje tu kursu Inventor, cenionego przez początkujących designerów przedmiotów. Kursy podzielone są na etapy: od początkujących, poprzez średniozaawansowane po zaawansowane. Każdy kurs jest dokładnie opisany, jakie zagadnienia będą w nim poruszane. Dzięki temu osoby posiadające jakiekolwiek informacje o programach mogą dobrać poziom kursu do swoich umiejętności.
Jak kupować kursy? To proste – wystarczy zarejestrować się jako użytkownik i dodać interesujące nas materiały do wirtualnego koszyka. Kolejnym krokiem jest ich opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty materiały zostają przypisane do naszego konta, najczęściej na stałe.

Posty powiązane

pergole zadaszenia tarasów grille profesjonalne drewniane zadaszenie tarasu