Co cenią klienci w kantorach online?

Kantory internetowe mają dużo więcej do zaoferowania niż tylko atrakcyjne kursy walut. Sprawdź, na jakie zalety wskazują najczęściej sami klienci, a które z ich cech nie do końca przemawiają do konsumentów.

Wymiana walut online – prosty sposób na zysk

Jak nie trudno się domyślić, najczęściej chwalonym aspektem kantorów internetowych są korzystne kursy walut i niższe niż w przypadku banków i tradycyjnych kantorów spready. Prawda jest taka, że zyskać możemy naprawdę sporo – zwłaszcza jeśli kupujemy obcą walutę często albo za większe kwoty.

Szybkość i wygoda

Klienci wskazują także często na szybkość i wygodę tego rozwiązania. Wymienić pieniądze można z domowego zacisza w dowolnym momencie dnia (albo i nocy) bez konieczności przedzierania się przez pół miasta i korki.
Dodatkowo nie bez znaczenia jest także stosunkowo krótki czas realizacji usługi. W zależności od wybranego przez nas kantoru online, pieniądze możemy mieć na naszym koncie nawet w kilkanaście minut.

Ograniczenia kantorów online

Nie ma rozwiązań idealnych i nie inaczej jest w przypadku kantorów online – także one mają swoje ograniczenia. Jako wady klienci najczęściej wskazują niewystarczająco szeroki wachlarz obcych walut – spora część kantorów internetowych oferuje tylko najczęściej używane waluty, czyli euro, dolary, funty i franki szwajcarskie. Dla wielu osób minusem, który zniechęca w ogóle do korzystania z usług internetowych kantorów, jest także konieczność posiadania konta walutowego.
Więcej informacji znajdziesz na stronie ekantor.pl.
 

Posty powiązane

https://www.gama-sklep.com.pl/a/74-biale-meble-kuchenne-z-polyskiem https://beesafe.pl/porady/majowka-kiedy-jest-ile-trwa/ https://africanclub25society.com/wygodny-komplet-ogrodowy-jaki-zestaw-wybrac/