Białe meble z technorattanu w naszych ogrodach

Biel w ogrodzie nie wychodzi z mody – białe meble i dodatki sprawiają, że przestrzeń wypoczynkowa wydaje się nowocześniejsza, piękniejsza, bardziej zachęcająca. Wśród licznych produktów oferowanych przez topowych producentów znajdziemy setki kompletów białych mebli ogrodowych i na taras. Które z nich wybrać? Jakie okażą się strzałem w dziesiątkę?

 

Postaw na klasyczny technorattan

Miłośników technorattanu nie brakuje – tworzywo to jest obecnie w naszych ogrodach i na tarasach od długich lat i wygląda na to, że jego popularność nie mija. Technorattan został stworzony jako alternatywa dla kurczących się zasobów naturalnego rotangu. Rozwiązanie to pozwoliło na zmniejszenie ryzyka katastrofy naturalnej. Z czasem okazało się, że technorattan nie tylko doskonale imituje rotang, ale także daje możliwość tworzenia wyjątkowych mebli, które chętnie wybierane są przez klientów sklepów meblowych.

Technorattan to tworzywo o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Nawet długotrwałe promieniowanie słoneczne nie wpływa na strukturę technorattanu, nie zmienia jego koloru. Nieporowata struktura technorattanu jest odporna na wnikanie wilgoci czy brudu. Czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia żadnego problemu. Zestawy technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, jednak największym zainteresowaniem cieszą się białe meble z technorattanu.

 

Co znajdziemy w kompletach technorattanowych?

Komplety technorattanowe są dzisiaj bardzo rozbudowane. Klienci mogą wybierać pomiędzy obszernymi sofami narożnymi, krzesłami, fotelami, stolikami kawowymi, dużymi stołami, skrzyniami na poduszki ogrodowe, donicami. Możliwości jest wiele. Decydując się na konkretne elementy bez trudu zaaranżujemy ogród obszerny taras czy niewielki balkon.

 

Posty powiązane

https://www.gama-sklep.com.pl/a/433-projekt-kuchni-z-salonem Salon w stylu francuskim https://www.gama-sklep.com.pl/a/464-stoliczki-nocne-do-sypialni