Białe meble – modne czy passe?

Nieskazitelne, jasne aranżacje, w których panowała niemal sterylna czystość do niedawna były ogromnym hitem. Dzisiaj designerzy odchodzą od nienaturalnych kompozycji na rzecz bardziej naturalnych i swobodnych rozwiązań. Czy meble z połyskującej, białej płyty meblowej raz na zawsze odeszły do lamusa? Sprawdź!

Ponadczasowa klasyka

Z całą odpowiedzialnością stwierdzamy, że biel jest kolorem, który z mody nie wychodzi nigdy. Nieskazitelna, jasna barwa jest nośnikiem elegancji, spokoju i klasy. Wnętrza wypełnione białymi meblami prezentują się świeżo pomimo upływu lat, nastrajają nas pozytywnie i wyciszają. Co więcej, biała zabudowa jest świetnym wyposażeniem do małych pomieszczeń. Nie od dziś wiadomo, że białe powierzchnie (szczególnie te o wysokim połysku) mogą optycznie powiększyć pokój o kilka metrów kwadratowych!

Meble Forte – biel w modnej odsłonie

Szukając najciekawszych białych mebli, dokładnie prześledziliśmy ofertę czołowych marek. Naszą szczególną uwagę przykuły meble Forte. W kolekcji cenionego producenta nie brakuje ciekawych modeli utrzymanych w jasnych tonacjach. Oprócz prostych, pozbawionych zbędnych dekorów mebli, które świetnie uzupełnią minimalistyczne mieszkanie, w kolekcji znajdują się ciekawe zabudowy z łączonych materiałów. Połączenie nieskazitelnej bieli i wstawek z drewna prezentuje się imponująco! Co więcej, lekkości projektom dodają subtelne podświetlenia.

Siła dodatków

Obawiasz się, że biel okaże się zbyt zimna? Aby ocieplić aranżacje z bielą w roli głównej, wystarczą odpowiednie dodatki! Aby przełamać chłód aranżacji, wystarczy kupić wolnostojące i naścienne kwietniki, jedną ze ścian wyeksponować za pomocą fototapety utrzymanej w jasnej, słonecznej kolorystyce, szarą kanapę i dywan zastąpić nowymi modelami w jaskrawych, modnych kolorach fuksji czy butelkowej zieleni.

Posty powiązane

https://imerp.pl https://za10froszy.pl Nowoczesny przedpokój w bloku